Середа, 24 Квітня, 2024
Інтерв'юСвіт

Перша різдвяна промова короля Чарльза III

Новий британський король Чарльз III у своїй історичній першій різдвяній промові говорив про те, що світло перемагає темряву. Він згадав свою покійну матір, королеву Єлизавету II, передає Польське радіо.

Новий британський король Чарльз III у своїй історичній першій різдвяній промові говорив про те, що світло перемагає темряву. Він згадав свою покійну матір, королеву Єлизавету II.

На початку промови він згадав про матір, а також про листівки й листи від британців. «Я не знаходжу слів, щоби подякувати за любов і співчуття, яке ви виявили до нашої родини», — сказав король.

Був також іще один спогад про відвідування Віфлеєму, де, як сказав монарх, цитуючи Святе Письмо, народилося Світло для світу — Христос.

Чарльз ІІІ висловив упевненість, що «Сила світла, яке долає темряву, святкується понад кордонами релігій і переконань», тож без огляду на конфесію можемо знайти надію в цьому життєдайномі світлі та в справжній покорі, якою є служіння іншим. Служіння, важливість якого монарх підкреслив під час конфліктів і голоду, а також у часи, коли все складніше сплатити рахунки.

Чарльз ІІІ виголосив промову в каплиці Святого Георгія у Віндзорі, де поховані королева та принц Філіп. Під час промови на екрані з’являлися кадри з життя королівської родини.

Залишити відповідь