Середа, 24 Квітня, 2024
АнонсиВ регіонахВійнаІнформаційний фронтОсвіта

28 грудня — презентація звіту проекту InfoLight.UA «Про що говорила пропаганда Росії: основні наративи»

У середу, 28 грудня, о 15:00 в Львівському обласному молодіжному центрі відбудеться презентація звіту за 2022 рік Дослідницько-аналітичної групи проекту InfoLight.UA «Про що говорила пропаганда росії: основні наративи».

В межах проекту «InfoLight.UA» реалізуються навчальні програми підвищення медіаграмотності, боротьби з фейками та пропагандою. Одночасно з навчанням здійснюється моніторинг інформаційного поля з метою виявлення та спростування російської пропаганди й дезінформації, пошуку російських агентів впливу. На інформаційних ресурсах проекту здійснюється оприлюднення інфографік і відеоматеріалів щодо посилення обізнаності цивільного населення та частково і військових щодо дій, спорядження та безпеки під час російсько-української війни.

Окремо робиться акцент на створенні інформаційного продукту для українців на окупованих територіях та  співпраці громадянського суспільства і армії.

Проект реалізується Фондом сприяння демократії (Україна) за підтримки Фонду Ганнса Зайделя в Україні (Німеччина).

Спікери:

  • Валерій Майданюк, кандидат політичних наук, лектор та методист проекту InfoLight.UA.
  • Валентин Балагура, політолог, громадський діяч, експерт з суспільно-політичних питань проекту InfoLight.UA.
  • Юрій Гончаренко, експерт з питань інформаційної безпеки, віцепрезидент ГО Фонд сприяння демократії, керівник проектуInfoLight.UA

Адреса: м. Львів, вул. Винниченка, 12, 2-й поверх

Трансляція заходу: 

Сайт InfoLight.UA:

1 коментар

Залишити відповідь