Середа, 8 Лютого, 2023
Воєнний станПодіїПолітикаСвіт

У Брюсселі збереться Військовий комітет НАТО

У зустрічі також візьмуть участь представники Фінляндії та Швеції, повіддомляє Польське радіо.

За два тижні у Брюсселі збереться Військовий комітет НАТО, де серед іншого обговорять подальшу підтримку України. У зустрічі також візьмуть участь представники Фінляндії та Швеції.

На зустрічі йтиметься про спостереження за війною, що триває в Україні, та прискорення реалізації стратегії Альянсу. Командири обговорять боєздатність НАТО та його спроможність захищатися від усіх викликів, теперішніх і майбутніх. Це включатиме обговорення цифрової трансформації. Командувачі збройних сил обговорять місію НАТО в Іраку та ситуацію в Косові, а також поточну підтримку України НАТО.

А тим часом у Румунії дислокується 101-ша повітряно-десантна дивізія армії США. Це вперше після другої світової ця дивізія була розгорнута в Європі, і з її присутністю в Румунії війська США тепер ближче до війни в Україні, ніж будь-який інший військовий підрозділ США.

Як пишуть аналітики New York Times, американські військові перебувають лише за сім хвилин польоту ракети до місця, де Росія зберігає боєприпаси в окупованому Криму. Розгортання військ у Румунії задумане як попередження Москві та виконання обіцянки президента Джо Байдена захищати «кожен дюйм» території НАТО.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.