Неділя, 5 Лютого, 2023
Військові злочинціВоєнний станСвіт

Китай провів чергові військові навчання навколо Тайваню

Китайські війська провели в неділю «спільне патрулювання бойової готовності та поточні бойові навчання», — повідомило командування китайських збройних сил. Згідно з комюніке, відпрацьовувалися удари з суші та з моря, повідомляє Польське радіо.

Китайські війська провели в неділю «спільне патрулювання бойової готовності та поточні бойові навчання», — повідомило командування китайських збройних сил. Згідно з комюніке, відпрацьовувалися удари з суші та з моря.

Міністерство оборони Тайваню повідомило, що за останні 24 години навколо острова було виявлено 57 китайських військових літаків і 4 надводних кораблі. У зону ППО Тайваню залетіло 28 літаків. Деякі з них перевищили серединну лінію в Тайванській протоці, яка становить неофіційну буферну зону між двома сторонами.

За даними міністерства, це були винищувачі Су-30 і J-16 і бомбардувальники H-6, здатні нести ядерну зброю.Китай проводив аналогічні навчання менше місяця тому. Тоді серединну лінію перетнули 43 китайських літаки.

Китай вважає Тайвань своєю бунтівною провінцією і постійно посилює військовий, політичний та економічний тиск, щоби підкреслювати свої претензії на острів.

Пекін гнівно дивиться на американську підтримку Тайваню, особливо на продаж зброї Тайваню.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.