Понеділок, 26 Лютого, 2024
ВійнаСвітУкраїна

У партії Шольца виступили за координацію з міжнародними партнерами у питанні танків для України

BERLIN, GERMANY - JANUARY 18: German Chancellor Olaf Scholz and NATO Secretary General Jens Stoltenberg (not in frame) attend a press briefing at the Chancellery on January 18, 2022 in Berlin, Germany. The meeting is taking place as tensions with Russia over a possible invasion by Russian forces of Ukraine continue. (Photo by Andreas Gora - Pool / Getty Images)

Співголова Соціал-демократичної партії Німеччини Саскія Ескен в дебатах про подальші поставки зброї в Україну наголосила на координації з міжнародними партнерами.

Про це, як пише “Європейська правда” з посиланням на Tagesschau, вона заявила в ефірі ZDF-Morgenmagazin.

Головне, щоб ці поставки обговорювалися з міжнародними партнерами, заявила вона.”

Тому що якщо ми діємо в хорошій координації, то ми також сильні, і це також зміцнює тил України”, – підкреслила Ескен, відповідаючи на питання про постачання основних бойових танків в Україну.

Ескен відкинула звинувачення у відсутності лідерства у Німеччині.

Віцеканцлер Німеччини, міністр економіки Роберт Габек раніше не виключив постачання Україні основних бойових танків Leopard у майбутньому.

Його коментарі з’явилися через два дні після того, як Німеччина заявила, що хоче поставити близько 40 бойових машин піхоти Marder в Україну до кінця березня.

Раніше посол України в Німеччині Олексій Макеєв заявив, що рішення уряду Німеччини про постачання бойових машин піхоти Marder може закласти підґрунтя для надання танків Leopard 2.

Залишити відповідь