Субота, 13 Квітня, 2024
В КиєвіСвітУкраїна

Київ отримає 60 вагонів від Варшавського метрополітену, – Кличко

Київ отримає від польської столиці 60 вагонів метро. Крім того, підписано листи про наміри щодо співробітництва між Київським та Варшавським метрополітенами, повідомляє OBOZREVATEL.

Про це повідомила пресслужба мера столиці Віталія Кличка. Відповідну угоду було укладено під час візиту до столиці України мерів чотирьох європейських міст.

“Під час зустрічі мери Києва Віталій Кличко та Варшави Рафал Тшасковський підписали листа про наміри щодо співробітництва між Київським та Варшавським метрополітенами та про передачу польською столицею Києву 60 вагонів метро”, – йдеться в повідомлені.

Нагадаємо, у Київ із візитом приїхали мери чотирьох європейських столиць: Варшави, Праги, Братислави й Будапешта. Члени Пакту вільних міст приїхали засвідчити підтримку та подальшу допомогу українській столиці.

Додамо, у Київському метрополітені з’явилися точки з USB-зарядками. Мережу таких хабів для підзарядки гаджетів будуть розширювати і надалі. У Києві планують продовжити роботу із забезпечення станцій метрополітену безкоштовним швидкісним інтернетом. Обладнання вже встановлено на 12 станціях та в 33 потягах.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві все ще закриті другі виходи на деяких станціях столичного метрополітену. Це зроблено задля безпеки пасажирів.

Залишити відповідь