Вівторок, 16 Квітня, 2024
В регіонахВійнаІнформаційний фронт

Андрій Юсов: ГУР вважає нагнітання теми загрози нападу з боку Білорусі російською ІПСО

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України вважають, що нагнітання теми загрози нападу на Україну з боку Білорусі є російською інформаційно-психологічною спеціальною операцією. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону, пише Українська правда.

“Концептуально нагнітання теми загрози негайної військової загрози з боку Білорусі, як інформувало вже Головне управління розвідки, це, власне, російське ІПСО.
Безмовно, про диктатора Лукашенка нам все відомо, про режим у Білорусі. Але є об’єктивні речі: кількість ударного угруповання, готовність сил і засобів та інші моменти, які нам дозволяють стверджувати, що станом на сьогодні загрози з боку Білорусі повномасштабної наземної операції, її участі на боці Росії немає”.

– сказав він.

Також Андрій Юсов запевнив, що “якщо ситуація зміниться – відповідна інформація буде” та підтвердив готовність Сил оборони України до будь-яких сценаріїв.

“В інтересах саме Путіна і так званої Російської Федерації максимально нагнітати тему саме із Білоруссю. Але вже й диктатор Лукашенко не дуже в це грає. Ми нещодавно бачили, як він водив за ніс Лаврова під час зустрічі, і з одного боку, розповідав, як він любить Путіна, а потім сказав, що не бачить загрози з боку України, і що Україна тримається. Тобто не хоче вживати суїцидальних дій диктатор Лукашенко”

– сказав представник ГУР.

Залишити відповідь