Понеділок, 26 Лютого, 2024
ВійнаПодіїСвіт

ВМС Португалії: третій російський корабель опинився біля наших берегів

Російський корабель «Адмірал Горшков» з’явився біля західних берегів Португалії, — повідомили португальські ВМС, яких цитують ЗМІ. Це третє російське судно в португальських водах із початку січня, передає Польське радіо.

Російський корабель «Адмірал Горшков» з’явився біля західних берегів Португалії, — повідомили португальські ВМС, яких цитують ЗМІ. Це третє російське судно в португальських водах із початку січня.

Російське судно, як зазначено в комюніке, перебувало під постійним спостереженням португальських сил, а фрегат NRP Bartolomeu Dias «супроводжував» це судно, яке рухалося поблизу Азорського архіпелагу.

Фрегат «Адмірал Горшков» із 12 січня перебуває біля Португалії, прибувши в цей район Атлантики з Північного моря, — повідомляють португальські ЗМІ.

На початку січня міністр оборони РФ Сєрґєй Шойґу заявив, що фрегат озброєний гіперзвуковими ракетами «Циркон». Він повідомив, що шлях судна пройде через Атлантику, Індійський океан і Середземне море.

«Адмірал Горшков» — третій російський корабель біля берегів Португалії за останні три тижні.

Перший, науково-дослідне судно РВ «Академік Карпінський», з’явився на початку січня біля західних берегів Піренейського півострова, а другий пройшов там між 19 і 20 січня. CNN Portugal стверджує, що це було судно-заправник Kama.

Залишити відповідь