Вівторок, 16 Квітня, 2024
ПодіїПолітикаСвіт

Білий дім очікує на офіційний вступ Швеції та Фінляндії до НАТО

Речниця Білого дому додала, що Сполучені Штати все ще чекають офіційного прийняття Фінляндії та Швеції у НАТО, повідомляє Польське радіо.

У Білому домі заявили, що Фінляндія та Швеція готові вступити до НАТО. Це відповідь на слова президента Реджепа Таїпа Ердогана про те, що Туреччина не підтримає членство Швеції у НАТО після протестів біля турецького посольства в Стокгольмі, де спалили копію Корану. 

Під час брифінгу в Білому домі речник президента США Карін Жан-П’єр звернула увагу на слова шведського прем’єр-міністра, який сказав, що спалювати релігійні книжки є неповагою і не все, що є законним, є правильним.

«Фінляндія та Швеція готові бути союзниками НАТО», — сказала речниця, додавши, що обидві країни тісно співпрацюють з НАТО впродовж тривалого часу. «Фінляндія і Швеція зробили конкретні кроки для виконання зобов’язань», — додала вона.

Це підвищить безпеку як цих країн, так і євроатлантичного регіону. Вона повторила відповідь, яку дала Польському радіо минулого тижня, що Сполучені Штати досі вважають Туреччину надійним членом НАТО.

Речниця Білого дому додала, що Сполучені Штати все ще чекають офіційного прийняття Фінляндії та Швеції у НАТО.

Залишити відповідь