П’ятниця, 24 Березня, 2023
На росії

Ніякого куполу над Москвою немає: військовий експерт пояснив “ефект” від “Панцирів” на дахах будівель.

Столиця країни-агресора Росії Москва не прикрита системою ППО. Деякі ЗРК встановлені на дахах будівель лише для того, щоб убезпечити владу. Однак так званого купола над Москвою немає і бути не може.

Про це заявив військовий експерт полковник Роман Світан в інтерв’ю на телеканалі “Прямий”. За його словами, РФ просто немає стільки систем ППО, щоб закрити Москву, а ті, які встановлені – ЗРК “Панцир” –  працюють в радіусі 20 км,повідомляє OBOZREVATEL.

“Якщо нас зараз слухають москвичі, то вони посивіють. Москва не закрита куполом. І ніколи не було нічого закрито в Росії. Свого часу було три системи ППО Москви. ППО краєм чіпляло навіть Україну, в Конотопському районі проходило, там стояли системи ППО і вони прикривали ці три рівні ППО, вони прикривали Москву, і то це був не купол. Вони з одного боку тільки закривали, в основному із Заходу. Тобто, з усіх боків вона була відкрита”, – розповів Світан. .

За його словами, більшу частину ППО РФ відправила на фронт.

“Неможливо Москву цими системами, які є у росіян, повністю перекрити. У неї їх уже не вистачає. Вони їх відправили на фронт, там вони потрібніші, принаймні”, – додав експерт.

Також він детально розповів про роботу ЗРК “Панцир”, наголосивши, що це ефективна система.

“Сам собою “Панцир” це така, дійсно, кишенькова система ППО. У неї радіус 20 км. Вона 20 км досить не погано працює навіть в автоматичному режимі. Її просто на автомат можна ставити і вона буде збивати все, що ворушиться…Там спеціальна система далекоміра стоїть і починає визначати ціль. Тобто, треба, щоб кулька рухалася. Треба, щоб вітер поніс кульку на цей “Панцир” і тоді він її відпрацює”, – зазначив Світан.

Полковник додав, що залежно від модифікації ЗРК заряджений одразу кількома ракетами. У нього дуже швидко відбувається перезарядка та хороша оглядовість у локатора.

Але коли система почне працювати, то в радіусі 20 км буде збито все, що рухається і впаде на голову. Але про це Путін не думає. Він хоче тільки своє тільце прикрити. А Москва не прикрита системою ППО і вони не зможуть її прикрити. Тобто у них не буде такої кількості, щоб закрити Москву і тим більше виконати оборону”, – резюмував Світан.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 19 січня країна-агресор Росія встановила в центрі Москви системи протиповітряної оборони. Реальні ЗРПК “Панцир” з’явилися на дахах адміністративних будівель. В мережі прокотилася хвиля мемів і фотожаб із цього приводу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.