Вівторок, 21 Березня, 2023
ПодіїСвіт

Грецькі залізничники і метро Афін оголосили страйк після смертельного зіткнення потягів

Асоціації залізничників та метрополітену оголосили страйки у Греції після масштабної залізничної катастрофи, що забрала життя 43 людей 1 березня.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на грецьке видання Protothema.

Після оголошення 24-годинного страйку Всегрецькою федерацією залізниць за “неповагу, виявлену урядом до грецьких залізниць”, що призвело до трагічної катастрофи, профспілка операторів метрополітену Афін пішла на аналогічний крок.

Профспілка працівників афінського метрополітену оголосила страйк у четвер з 6:00 до 12:00.

“Вже протягом багатьох років наша профспілка скаржиться на величезну нестачу матеріалів, запасних частин, витратних матеріалів для технічного обслуговування та на величезну нестачу персоналу для всіх спеціальностей з експлуатації та технічного обслуговування, що змушує існуючий персонал працювати виснажливо”, – заявила профспілка метро Афін.

Всегрецька федерація залізниць і стаціонарних колійних транспортних засобів оголосила 24-годинний страйк у четвер із залученням всього персоналу, зайнятого у залізничних компаніях.

“На жаль, наші постійні прохання щодо найму персоналу, кращого навчання, але, насамперед, застосування сучасних технологій безпеки, завжди викидаються у кошик для сміття”, – заявила федерація.

Нагадаємо, масштабна аварія сталася у вівторок перед північчю. Пасажирський поїзд, який перевозив близько 350 осіб, зіткнувся з вантажним поїздом, коли він виходив з тунелю після виїзду з міста Лариса.

Начальнику місцевої станції висунули звинувачення в ненавмисному вбивстві, а міністр транспорту Греції подав у відставку після катастрофи.

Прем’єр-міністр країни Кіріакос Міцотакіс заявив, що аварія сталася через “трагічну людську помилку”.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.