Вівторок, 21 Березня, 2023
ВійнаНа фронтіПодіїСвіт

Українська розвідка вважає повідомлення про зіткнення у Брянській області “продовженням трансформації росії” – Андрій Юсов

Розвідка Міноборони України вважає повідомлення про зіткнення у Брянській області «продовженням трансформації росії, її очищенням і звільненням від диктатури путіна». Про це у коментарі Громадському сказав представник ГУР Андрій Юсов.

рф сьогодні є таким утворенням, всередині якого є велика кількість міжнаціональних, міжетнічних, міжрелігійних, соціально-політичних та інших конфліктів. Сьогодні є публічна заява РДК. Це люди, які зі зброєю в руках воюють проти режиму путіна і тих, хто його підтримує… Можливо, росіяни починають прокидатись, усвідомлювати щось і робити якісь конкретні заходи

— сказав Андрій Юсов.

Нагадуємо, що російські пропагандивні ресурси сьогодні масово поширюють інформацію про десятки українських ДРГ, які на території Брянської області “захопили заручників”, “вбили цивільних” тощо. Насправді ж це дії Російського добровольчого корпусу, який хотів “показати землякам, що надія є, що вільні російські люди зі зброєю в руках можуть боротися з режимом”.

Відео добровольці оприлюднили в себе на телеграм-каналі:

Трохи пізніше обіцяють поділитися “фільмом-спростуванням про наші пригоди”. Також з’явилося відео, яке свідчить про те, що до зброї можливо взялися місцеві мешканці.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.