Вівторок, 21 Березня, 2023
Світ

Анджей Дуда у Катарі розповів про сучасні технології на польських фермах

Президент зазначив, що польські фермери прагнуть використовувати сучасні технології, передає Польське радіо.

«Інвестиції в сільське господарство є запорукою економічного розвитку та продовольчої безпеки», — заявив президент Анджей Дуда у столиці Катару. Президент підкреслив, що сільське господарство, також у Польщі, є дуже важливою та прибутковою галуззю економіки, а сучасні технології дуже допомагають фермерам:

«Використання сучасних технологій у сільському господарстві, включаючи засоби штучного інтелекту, навігаційні системи, супутникові зображення та цифрові платформи для фермерів, може підвищити рівень задоволеності та доходів населення, мінімізуючи при цьому шкоду навколишньому середовищу, спричинену штучними добривами».

Президент зазначив, що польські фермери прагнуть використовувати сучасні технології:

«Супутникова зйомка для проведення статистичних досліджень у сільському господарстві. Завдяки цьому дослідженню та впровадженим функціональним можливостям фермери зможуть краще регулювати тип і якість добрив, що підвищить ефективність посівів і якість виробленої їжі».

Президент Анджей Дуда підкреслив, що впровадження сучасних технологій у сільське господарство також вплине на ланцюжок постачання продовольства до найменш розвинених країн. Цей ланцюг був перерваний минулого року через вторгнення Росії в Україну.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.