Вівторок, 21 Березня, 2023
Руzкій мірСвітУкраїна

Російська пропаганда нав’язує думку про загарбницькі наміри Польщі щодо України

Російська пропаганда продовжує дезінформувати, що Польща має намір захопити територію на заході України. Тепер росіяни вплели цей фейк у повідомлення про доставку танків, передає Польське радіо.

Російська пропаганда продовжує дезінформувати, що Польща має намір захопити територію на заході України. Тепер росіяни вплели цей фейк у повідомлення про доставку танків.

Під час аналізу інформаційної діяльності Російської Федерації команда Урядового центру безпеки фіксує спроби маніпулювати інформацією про доставку танків, зокрема Леопардів. Росіяни повідомляють, що нібито разом із танками Польща відправляє своїх вишколених військових, аби захопити західну частину України, — розповідає Каміль Басай із Урядового центру безпеки.

«Цей вектор не є відокремленим від інших дезінформаційних дій Кремля. Росіяни намагаються послабити наміри Польщі та представити їх у негативному світлі. Інформаційні зусилля росії скеровані на те, щоб дестабілізувати відносини між Польщею та Україною. Це все вписується в дезінформаційну операцію, яка представляє наміри Польщі як нещирі, ворожі щодо України, що великою мірою спираються на територіальні претензії чи плани захопити західну частину України», – сказав він.

Російська пропаганда все частіше намагається показати Польщу та поляків, які беруть участь у війні, причетними до воєнних злочинів, мародерства та грабежів. «Такі дії — це спроба відвернути увагу від нічим не спровокованого нападу на Україну. Крім того, — створити оманливе враження, що війна в Україні — це оборонна війна проти агресивних планів НАТО, яку росія змушена вести на території України», — пояснив Каміль Басай.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.