Неділя, 12 Листопада, 2023
Інтерв'юРуzкій мірСвіт

Ангела Меркель захищає свою політику щодо Росії

Колишня канцлер Німеччини Ангела Меркель в останньому інтерв’ю для тижневика Die Zeit захищала свою політику щодо Росії, яка, серед ншого, призвела до залежності Німеччини від поставок російського газу, передає Польське радіо.

На книжковому ярмарку в Лейпцигу колишня канцлер Німеччини Ангела Меркель в інтерв’ю з головним редактором тижневика Die Zeit Джованні ді Лоренцо, захищала свою політику щодо Росії та рішення в енергетичній політиці, яка спричинила до залежності Німеччини від поставок російського газу.

«Я б хотіла імпортувати газ з Великої Британії та Норвегії, як ми робили раніше, і з Нідерландів. Але це вже не було доступне», – сказала Ангела Меркель, яку цитує портал щоденної газети Die Welt.

Посилаючись на російське вторгнення в Україну, колишня канцлер заявила: «Свого часу, з тим, що я мала у своєму розпорядженні, я намагалась запобігти цій ситуації. Той факт, що мені це не вдалось зробити, на мій погляд, не є доказом того, що не слід було пробувати», – додала Ангела Меркель.

Відповідаючи на запитання, як можна покласти край російському вторгненню, Ангела Меркель закликала до відкритих дебатів.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.