Четвер, 7 Грудня, 2023
ПодіїСвіт

У липні в Польщі буде скасовано стан епідемічної загрози

З 1 липня скасовується надзвичайний епідемічний стан, запроваджений через зараження вірусом SARS-CoV-2, передає Польське радіо.

До липня всі інституції і заклади праці мають підготуватися до роботи, як до пандемії, — заявив заступник міністра охорони здоров’я Вальдемар Краска.

З 1 липня скасовується надзвичайний епідемічний стан, запроваджений через зараження вірусом SARS-CoV-2. Проєкт розпорядження міністра охорони здоров’я з цього приводу вже опубліковано на сайті Центру законодавства при уряді.

«Рішення про скасування стану епідемічної загрози було прийнято на прохання головного санітарного лікаря, який звернув увагу на зниження кількості діагностованих інфекцій», — підкреслив заступник міністра охорони здоров’я Вальдемар Краска.

«Вже надійшов час, аби ми скасували епідемічний стан, ми даємо трохи часу — два місяці, щоби до цього скасування підготувалися різні інституції — самоврядні чи парламент, який ще трохи може засідати дистанційно, коли йдеться про засідання комісій чи пленарні засідання. Коли стан скасуємо, вже доведеться бути присутніми на робочих місцях особисто».

Стан епідемічної загрози ввели рік тому. До цього був епідемічний стан.

У п’ятницю Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила, що більше не вважає Covid-19 глобальною надзвичайною ситуацією. ВООЗ заявляє, що вірус SARS-CoV-2 все ще є і все ще може себе проявити, хоча з початку року кількість заражень зменшилася на 95 відсотків.

Covid-19 вважається глобальною надзвичайною ситуацією — пандемія вбила щонайменше 20 мільйонів людей. 

Залишити відповідь