П’ятниця, 9 Червня, 2023
ПодіїПолітикаСвітСуспільство

У Греції проведуть повторні вибори у парламент

У Греції відбудуться дострокові парламентські вибори. 

До моменту визначення переможців та формування нового уряду, діятиме тимчасовий — його сформує очільник Рахункової палати країни Іоаннісу Сармасу, передає Black Sea News.

Відповідної згоди досягли лідери політичних партій Греції під час зустрічі з президенткою Катериною Сакелларопулу. Вибори відбудуться 25 червня, їх підготує та організує тимчасовий уряд.

Зустріч голів фракцій із президенткою тривала менше, як півгодини і була формальною. За її підсумками Сакелларопулу оголосила про неможливість формування уряду, «який мав би довіру парламенту». Лідери партій також відкинули можливість формування для проведення виборів уряду з усіх парламентських партій. 

Як повідомлялось, на виборах до грецького парламенту в неділю, 21 травня, партія «Нова демократія» чинного на той час прем’єр-міністра Кіріакоса Міцотакіса отримала 40,8% голосів, опозиційна «Сіріза» набрала 20,1%.

Голосів у «Нової демократії» виявилось недостатньо для формування уряду, тому Міцотакіс одразу заявив про необхідність проведення повторних виборів.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.