Понеділок, 4 Вересня, 2023
ВійнаРуzкій мір

Російська пропаганда сягає абсурду

#image_title

Міністерство оборони РФ опублікувало відео, на якому нібито знищено танк Leopard. Військові блогери проаналізували фото і встановили, що на фото зображено комбайн американського виробнцтва, передає Польське радіо.

Російська пропаганда абсурдними публікаціями висміює режим, повідомляють незалежні ЗМІ. Як приклад вони наводять оприлюднене Міністерством оборони РФ відео, на якому нібито знищено танк Leopard, який використовує українська армія. Військові блогери проаналізували фото і встановили, що це американські комбайни John Deere 900. 

Російські пропагандистські ЗМІ, використовуючи джерела в режимному Міністерстві оборони, повідомили, що російська армія зупиняє контрнаступ України. Пропагандисти опублікували на сайті міністерства відео, на якому, як вони стверджують, видно знищення танка Leopard. Однак, на думку незалежних військових блогерів – пропагандисти брешуть. Інтернет-сервіс «Военный Осведомитель» писав, що детально проаналізував фотографії та вивчив кожну деталь обрисів нібито Leopard і на цій підставі встановив, що режимна армія обстрілювала комбайни та трактори американського виробництва. «Чому сільгосптехніку представили як військову техніку, ми не маємо уявлення», – пишуть журналісти порталу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.