Четвер, 30 Листопада, 2023
БлогУкраїна

Новопризначений посол ЄС прибула до України

Новопризначений посол Європейського Союзу Катаріна Матернова прибула до України, після вручення вірчих грамот вона офіційно розпочне свою роботу.

Як пише “Європейська правда”, про це вона повідомила своїм знайомим у Facebook.

Матернова, яка є представницею Словаччини, зазначила, що благополучно прибула до Києва після більш ніж 24 годин транзиту з Брюсселя через Варшаву до України.

“Мій чудовий водій Юрій доїхав трохи менше ніж за 12 годин попри численні зупинки та смачний борщ на обід. І всі мої численні валізи теж доїхали”, – вказала вона.

Представниця ЄС зауважила, що ще відвідає МЗС України для вручення вірчих грамот.

За її словами, у першу ніч після прибуття їй довелося йти в укриття через тривогу під час російської атаки.

“Щоб зробити зустріч з реальністю воєнного часу повною, мила Тетяна з рецепції прийшла фізично розбудити мене о 2:30 ночі, щоб я пішла до укриття, оскільки спрацювала сирена повітряної тривоги. Очевидно, я не відповіла на телефон, коли той задзвонив”, – зізналася Матернова.

“Сьогодні я встановлю на свої телефони чудовий урядовий додаток, який відстежує сигнали російських повітряних атак. Дві години в укритті були гарною нагодою для того, щоб виплеснути назовні увесь спектр моїх емоцій, які я тільки могла собі уявити”, – резюмувала вона.

За інформацією ЗМІ, призначення Матернової послом у Києві є ще одним сигналом підтримки євроінтеграційних зусиль України.

Нагадаємо, торік Матернова розповідала “ЄвроПравді”, що думає про Україну під час війни.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.