Субота, 2 Березня, 2024
СвітЦікаве

23 вересня відзначають День органічного виробництва

Шукаючи органічних продуктів на полицях крамниць, треба пам’ятати, що лише продукти, помічені позначкою у формі зеленого листочка з зірочками, були вироблені відповідно до принципів органічного землеробства, передає Польське радіо.

Щороку 23 вересня відзначається День органічного виробництва. Це дуже вимогливий метод виробництва, і органічний фермер повинен добре розбиратися у вирощуванні рослин і розведенні тварин. Багато обробок у полі вимагають ручної роботи, штучні добрива та засоби захисту рослин також не використовуються.

Господарем органічної ферми в селі Дражнєв Сєдлєцького повіту Мазовєцького воєводства є Ґжеґож Хібовський. Чоловік розповів в інтерв’ю для Радіо Підляшшя, що продовжує родинну традицію.

«Господарство ми перейняли від батьків моєї дружини, вже як 14 років. Ми не збираємося відмовлятися від своєї справи, хоч це і нелегко. На базар у нас їздить свекор. І на місце приходять ті, хто вже нас знає. Картопля, перець, помідори, капуста – все, що встигаємо виробити за сезон, продаємо», – поділився фермер.

Органічні ферми мають відповідні сертифікати. Шукаючи органічних продуктів на полицях крамниць, треба пам’ятати, що лише ті продукти, що помічені позначкою у формі зеленого листочка з зірочками, були вироблені відповідно до принципів органічного землеробства.

Залишити відповідь