Вівторок, 5 Березня, 2024
ВійнаІнформаційний фронтУкраїна

Українці атакували військові об’єкти в Криму

Починаючи з серпня 2022 року вибухи в Криму лунають майже кожні кілька днів, передає Польське радіо.

Українці атакували російські військові об’єкти в Криму з повітря. Ймовірно, використовували ракети. Водночас російські ракети в останні години поцілили в українські цивільні об’єкти. 

У Збройних силах України підтвердили, що вночі завдали прицільних ударів по системі ППО російської федерації в окупованому Криму. Крім знищеної техніки, за даними преси, щонайменше десяток російських військових отримали поранення. Атака була спрямована на російську базу в Оленівці на заході півострова. Також вранці в окупованому Севастополі пролунали вибухи.

Росіяни повідомили, що українці застосували там ракети Storm Shadow. Тим часом росіяни також атакували своїми ракетами південь України. Вони поцілили в судноремонтний завод в Одеській області. Одна з російських балістичних ракет також впала на об’єкти інфраструктури в передмісті Запоріжжя.

Починаючи з серпня 2022 року вибухи в Криму лунають майже кожні кілька днів. Російська окупаційна адміністрація зазвичай повідомляє, що вибухи є результатом дій протиповітряної оборони

Залишити відповідь