Вівторок, 5 Березня, 2024
ВійнаІнтерв'юСвітУкраїна

Вбивство мирних жителів не є метою Ізраїлю, навідміну від Росії

Мета ізраїльських сил не полягає в тому, щоб навмисно позбавляти життя невинних мирних жителів, передає Польське радіо.

Ізраїльська армія взяла на себе відповідальність за напад на табір біженців. Ціллю рейду був командир ХАМАС, який «ховався серед цивільних». У Білому домі тим часом висловили впевненість, що Ізраїль робить усе можливе, щоб мінімізувати жертви серед мирного населення. 

Під час брифінгу в Білому домі Джон Кірбі сказав, що Сполучені Штати визнають, що тисячі мирних жителів були вбиті та поранені, а інфраструктура була пошкоджена внаслідок обстрілу Сектора Газа.

«Ми бачимо це і не погоджуємося на жодну смерть мирного населення», — сказав він.

При цьому він підкреслив, що мета ізраїльських сил не полягає в тому, щоб навмисно позбавляти життя невинних мирних жителів.

“На відміну від дій Росії в Україні та того, що зробив ХАМАС 7 жовтня, вбивство мирних жителів не є метою Ізраїлю. Ми не заперечуємо, що це відбувається. Однак Ізраїль навмисно не вбиває мирних жителів”, – додав речник Ради національної безпеки Білого дому та висловив упевненість, що Ізраїль вживає заходів для мінімізації кількості жертв серед мирного населення в конфлікті.

Духовний і політичний лідер Ірану аятолла Алі Хаменеї в середу закликав мусульманські країни припинити експорт нафти та продуктів харчування до Ізраїлю, щоб зупинити ізраїльські атаки на сектор Газа. Разом з тим, уряд Болівії розірвав дипломатичні відносини з Ізраїлем як протест проти дій Тель-Авіва.

Залишити відповідь