Четвер, 22 Лютого, 2024
На росіїРуzкій мір

Окупанти готують студентів на ТОТ до фальсифікації «виборів президента Росії»

Окупаційна влада надала вишам «план» із зазначенням кількості студентів, яких необхідно направити для роботи на виборах, передає Польське радіо.

Російська влада на тимчасово окупованих територіях України готує студентів чинних там вишів для «спостереження і фальсифікації» виборів президента Росії, запланованих на березень, повідомляє Центр національного спротиву.

«Відтак кожен ВНЗ має відрядити студентів, які будуть “спостерігачами”. Надалі вони пройдуть “навчання”, де отримають інструкції щодо майбутніх фальсифікацій “виборів”», — йдеться в повідомленні.

Окупаційна влада надала вишам «план» із зазначенням кількості студентів, яких необхідно направити для роботи на виборах.

Вибори президента Росії відбудуться 15-17 березня. Російська влада також має намір провести голосування на тимчасово окупованих територіях України: в Криму, а також у частині Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

У Центрі національної опозиції підкреслили, що «для створення ілюзії високої явки» Кремль допускає до голосування людей, які не мають посвідчення особи або паспорта громадянина Російської Федерації.

«Центр національного спротиву зауважує, що ніхто не уникне відповідальності за співпрацю з окупантами», — йдеться у повідомленні.