Вівторок, 21 Травня, 2024
В окупаціїВійнаРуzкій мірУкраїна

Окупанти створили «загін православних слідопитів» у Ялті – ЗМІ

У тимчасово окупованій Ялті російські загарбники створили «загін православних слідопитів» «Братства православних слідопитів».

Про це повідомляє «Голос Криму», передає Укрінформ.

Зазначається, що ця пропагандистська організація, що зокрема організує літні табори, функціонує при соборі благовірного князя Олександра Невського в Ялті.

Відомо також, що для «керівників» Братства планують провести очні курси, де розкажуть, як створити загін та патруль, як організувати заняття, збори й табори, а також як працює скаутська методика загалом.

Раніше про «братство», орієнтоване на підготовку «дітей-розвідників» у рамках пресконференції «Вкрадене дитинство. Як Росія готує до війни українських дітей в окупації та депортації» розповіла голова правління Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник. Вона зазначила, що такого роду релігійний табір створено у рамках російської релігійної пропаганди. Зазначалося, що раніше на ТОТ проводилися релігійні заходи, під час яких освячувалися ракети, якими російська армія б’є по українських містах.

Як повідомляв Укрінформ, уповноважений ВР із прав людини Дмитро Лубінець заявив, що у Росії й на ТОТ діють 70 воєнізованих таборів, у яких «перевиховують» українських дітей.