П’ятниця, 19 Липня, 2024
Стиль життяСуспільство

Очільник ГУР України Кирило Буданов прочитав лекцію для студентів Хогвартсу

Унікальна подія відбулася вчора в стінах Хогвартсу – відомої школи чарів та магії, де очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов провів лекцію для студентів. Виступ Буданова викликав справжній фурор серед молодих магів і чаклунів, майбутнього Мі-6, повідомляє телеграм-канал Неофіційний Юсов.

У своїй лекції Буданов поділився досвідом роботи української розвідки та провів майстер-клас з використання заклять для посилення національної безпеки. «Ми очікуємо абракадабри в найвіддаленіших районах боліт», – зауважив Буданов, викликаючи сміх та оплески аудиторії.

Під час лекції Буданов також підкреслив важливість магічної підтримки для зміцнення української ППО. «Наші нові рекрути з Хогвартсу вже працюють над захистом повітряного простору України», – додав він.

Особливий інтерес викликав момент, коли Буданов процитував відомого мага Амаяка Акопяна: «А тепер потрібно обов’язково дунути! Тому що, якщо не дунути, ніякого чуда не відбудеться!». Після цих слів студенти захоплено вигукували закляття, демонструючи свої вміння.

Ця подія є частиною нової рекрутингової кампанії ГУР, спрямованої на залучення найкращих талантів з усього світу, включаючи магічні спільноти. Хто знає, можливо, наступного разу ми побачимо Буданова у Грифіндорі або Слизерині.

Якщо вам потрібен магічний захист, звертайтеся до професіоналів!