Середа, 26 Серпня, 2026
На росії

У Котовську повторно уразили склад Wildberries: будівлю повністю знищено

В ніч на 26 серпня Сили оборони України уразили склад Wildberries у Котовську Тамбовської області. Місцеві жителі досі фіксують сильне задимлення поблизу будівлі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Телеграм-канал ASTRA.

Вечірні фото пошкоджень складу у Котовську надав підписник Телеграм-каналу – станом на 18:00 за московським часом сильне задимлення ураженої будівлі зберігається.

Сьогодні вранці мер міста попросив мешканців не виходити з будинків у найближчі два дні через небезпеку отруєння чадним газом.

За словами губернатора Тамбовської області, пожежа, яка виникла внаслідок українського удару в ніч на 26 серпня, повністю знищила склад Wildberries.

Він заявив, що російська ППО нібито знищила 16 українських дронів, а по складу Wildberries у Котовську прилетіли три безпілотника.