Четвер, 18 Квітня, 2024
Спорт

Гол і два зароблених пенальті. Внесок Зозулі в першу в сезоні перемогу Альбасете

“Альбасете” розпочав новий сезон з двох нічиїх, а Роман Зозуля не міг відзначитися забитим м’ячем, повідомляє UA-Футбол.

У поєдинку 3-го туру проти “Кордоби” (3:0) українець став одним з героїв матчу. Перший і третій гол було забито за безпосередньої участі Романа. На 3-й хвилині він заробив пенальті, який був реалізований партнером, а на 62-й хвилині він уже сам реалізував пенальті, який був призначений за гру рукою суперника у власному штрафному майданчику. Відзначимо, що гравець “Кордоби” боровся за м’яч саме із Зозулею.

Відзначимо, що на 70-й хвилині Зозуля був замінений, а “Альбасете” після цього поєдинку зайняв четвертий рядок у турнірній таблиці.