Вівторок, 9 Серпня, 2022
Скандал

Міноборони намагається захопити земельну ділянку мільярдера Захура в Києві

Бізнесмен повідомив, що Міноборони разом з фіктивним підприємством намагається у нього незаконно відібрати земельну ділянку, повідомляє UA1.

Британський інвестор, бізнесмен, колишній власник англомовної газети в Україні Kyiv Post Мохаммад Захур заявив, що чиновники Міністерства оборони спільно з фіктивним підприємством “Промбуд-М” незаконно намагаються відібрати у компанії бізнесмена земельну ділянку, яка законно належить йому.

Про це йдеться у зверненні Захура, яке опублікувала на Facebook його дружина Камалія.

За його словами, у нього намагаються відібрати земельну ділянку в Києві під гаслом “Житло для військовослужбовців української армії”.

Захур пояснив, що його компанія у 2009 році купила майновий комплекс за адресою вул. Січових Стрільців в Києві. Нерухомість перебувала в приватній власності і була куплена у компанії, яка мала всі необхідні документи на право власності. До 2017 року група бізнесмена повністю виплатила Києву вартість земельної ділянки і зареєструвала право власності на неї.

“Грудень 2017 року – ми з подивом дізнаємося, що наші права на земельну ділянку оскаржені в Господарському суді Києва «будівельною» компанією “Промбуд-М”, – стверджує Захур.

Бізнесмен розповів, що у березні 2017 року очільник управління капітального будівництва Міноборони Сергій Собан підписав договір на будівництво житлового комплексу на земельній ділянці інвестора, за участі компанії “Промбуд-М”.

Після цього у травні 2018 року, як стверджує Захур, Господарський суд Києва анулював рішення Київської міськради про продаж землі і договір купівлі-продажу земельної ділянки.

У відповідь у червні 2018 року компанія бізнесмена подала заяву у поліцію проти чиновника Міноборони Собана, який ініціював “тендер” на будівництво житлового комплексу на його ділянці.

Крім того, бізнесмен додав, що у нього була зустріч з очільницею Міністерства фінансів та уповноваженим уряду з питань інвестицій Оксаною Маркаровою щодо вирішення цього питання. Проте після зустрічі Маркарова припинила подальше спілкування щодо незаконного відбору земельної ділянки.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.