Вівторок, 26 Жовтня, 2021
novyny.org@gmail.com
Кіно

Як чоловік стає жалюгідним: огляд фільму “Народження зірки”

11 жовтня в прокат вийде американська музична драма “Народження зірки” режисера Бредлі Купера. Gazeta.ua пропонує свій огляд прем’єри.

Підтоптаний рок-співак примотує скотчем пачку замороженого горошку до руки юної панянки. Дівчина розбила її, заїхавши в писок нав’язливому фанату. Той хотів зробити фото з зіркою.

Головна героїня Еллі має велику мрію стати співачкою та горбатого, величезного носа. І друге не дає першому жодних шансів стати дійсністю. Тому, зібравши в кулак все, що можна зібрати, дівчина йде працювати офіціанткою. Паралельно доглядає за батьком, який досі вірить у музичне майбутнє дочки. Еллі співає в клубі для трансвиститів. Там і натикається на спиту, але справжню зірку Джексона Мейна. Чоловік відразу бачить неабиякий талант фаворитки, і прокладає перед нею дорогу на справжню сцену.

Якщо дуже примітивно, то дорога ця справді буде через ліжко. Але куди ж без цього, шоу-бізнес, закони галузі… З цього і висновок: навіть якщо союз починає кар’єру, особиста сторона стосунків розпадається.

Кадр з  фільму "Народження зірки"
Автор: planetakino.ua

Історія стара, як світ. “Народження зірки” Бредлі Купера є 4 римейком класичного фільму. Очевидно, людям подобається бачити, як підстаркуватий мачо кидається у вир останнього кохання, і, закономірно, захлинається в ньому. Відчуває свою безпоміч і жалюгідність. До цього встигнувши дати своїй пасії все, на що спроможний: кар’єру, славу і любов. Панянка отримує вигоди з вдячністю, і теж починає вірити в те, що кохає.

Але цього разу Купер і Леді Ґаґа показали справжню хімію, їхні емоції вражають, погляди бентежать. Часом підозрююєш, що між екранною парою та поза ним щось таки є.

Кадр з  фільму "Народження зірки"
Автор: planetakino.ua

Стрічка – подвійний дебют. Бредлі Купера в якості режисера та Леді Ґаґа як акторки. Якщо Куперу можна дорікнути за дещо розтянуту оповідь, то співачка впоралась відмінно. Можливо, свою роль зіграла близькість образу. Новоявлена акторка замолоду теж з’являлася у бурлеск-шоу з трансвеститами і танцівницями, так само близька з батьком, як і героїня фільму. Справжні фанати мають змогу відшукати ще багато подібностей.

Від співачки весь час чекають нових витівок, шалених образів і чудернацьких костюмів. Але у фільмі глядачу показують просту дівчину з диким характером і сильним голосом. Такою Леді Ґаґа ще не бачили. Зникла ширма, за якою можна ховатися.

Кадр з  фільму "Народження зірки"
Автор: planetakino.ua

У фіналі співачка-акторка, розкидавши руки в сторони, виконує з шикарної сцени душероздираючу пісню про вічне кохання. Весь зал київського кінотеатру ридає вголос. Завіса. На виході не забудьте забрати своє сміття.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.