Вівторок, 21 Травня, 2024
InГаджет

Google показали свої нові девайси. Чи вдалось компанії здивувати всіх цього разу?

9 жовтня ввечері Ґуґл провели власну презентацію (забігаючи наперед — вона була дуже нудною) де показали декілька нових девайсів. От про них давайте і поговоримо.

Google Home Hub

Якщо коротко — це планшет, який прикрутили на колонку і дали йому можливість працювати із елементами розумного будинку. 

Сирія до війни і після її початку. Google запустив сайт, що пояснює причини і наслідки військових дій в країні

Його основний функціонал — це допомога в організації домашнього життя: накажіть йому вимкнути світло, поставити дім на сигналізацію, розповісти про новини, показати рецепт тощо — він все виконає.

Фактично, він створений для того, щоб об’єднати і синхронізувати всі девайси Google у вашому домі і не тільки.

Проте, на самій презентації, спікери заявили, що усе це можна буде робити з телефону (завдяки відповідному додатку) і у всіх виникає логічне запитання: «навіщо тоді цей девайс за 149 $?»

Відповідь на це запитання можуть дати хіба у Ґуґл або та вузька цільова аудиторія, яка його купить, а ми йдемо далі.

Pixel Slate

Можна було б подумати, що випуск цього девайсу — спроба Ґуґл повернути до життя ринок Android-планшетів, проте Slate працює не на базі Android, а на оновленій ChromeOS.

До слова, ChromeOS вийшла красивою. Як і в усіх продуктах, Google наголошували на дизайні. Дійсно велику частину презентації кожного девайсу було приділено Material design. Який вони самі і створили 2014 року.

До Pixel Slate ціною в 599 $ можна докупити оновлену клавіатуру за 199 $ та стилус за 99 $.

Неважко здогадатись, що Ґуґл планують скласти конкуренцію Епл й у сфері фірмових планшетів (не дивлячись на те, що це переродження ноутбуків chromebook). Чи вийде в них? Покаже час.

Pixel 3 та Pixel 3 XL

Перед початком презентації Ґуґл набрались самоіронії й пожартували над тим, що всі деталі про їх телефон були відомі задовго до цього заходу. Проте не згадали про одеського блогера Лучкова, який першим серед усіх показав новий Pixel 3 XL ще кілька місяців тому.

Одразу про головне: так, в старшій версії є цей жахливий, гігантський і некрасивий виріз в екрані. На превеликий жаль, Ґуґл теж здались і вліпили його в свій смартфон.

Радує лише те, що в молодшій версії цього вирізу немає і коли ви берете Pixel 3 в руки ваші очі перестають кровоточити.

І раз ми заговорили про зовнішній вигляд, додам декілька слів про цікаву фішку: різнокольорова кнопка живлення на Pixel. В «точно білому» телефоні — вона м’ятного кольору, в «не рожевому» (колір так і називається — «not pink») вона помаранчевого — виглядає це і справді класно.

Але по-справжньому Pixel славиться своєю камерою. І левову долю розповіді про новий телефон в Ґуґл розповідали про камеру.

Ось її новий функціонал:

  • Щойно ви робите фото, Pixel знімає кілька фото до натискання і після, а потім AI пропонує вам ті, де ви найкраще вийшли. (цю функцію дуже круто обіграли, показавши багато смішних та водночас невдалих фото)
  • Super Res Zoom теж використовує AI і при приближенні фото він робить зображення більш чіткими, а не пікселізованими.
  • Night Sight  —  фото вночі чи в темному місці освітлені так само, як вдень.
  • Group Selfie  —  широкоформатні селфі.
  • Photobooth  —  AI визначає, чи ви кривитеся/посміхаєтеся і автоматично робить фото.
  • Portrait Mode  —  після того, як ви зняли фото, можна змінити рівень розмиття фону, змінити фокус та зробити задній план чорно-білим, а передній — кольоровим.
  • Auto Focus  —  якщо ви знімаєте свого пса, який любить побігати, натисніть на ньому і фокус завжди залишатиметься на собаці, навіть якщо той буде багато переміщатись.

В Google також заявили, що у власників Pixel є важлива місія: вони офіційні селфі-фотографи на всіх вечірках, а тому вони додали другу фронтальну камеру для того, щоб збільшити кут огляду на знімку.

Зразок кута огляду на подвійній фронтальній камері Pixel 3

Також поговорили про нові можливості Google Assistant (про які вони нам вже розповідали) – дзвонити і приймати виклики замість вас. Проте така можливість з’явиться не одразу, а «трішки пізніше цього року».

Разом із телефоном згадали про фірмову бездротову зарядку Pixel Stand за 80 $. Коли смартфон буде заряджатись на ній – він буде отримувати новий функціонал – розумний будильник, підсвітка, яка змінюється від часу доби і декілька додаткових функцій, як в Home Hub.

Підсумки

Презентація Ґуґлу виявилась фантастично нудною й врятували її лише самоіронічні жарти та гарний гумор. Всі нові девайси несуть благу місію — допомогти впорядкувати всю інформацію навколо нас. І меркантильну мету — відхапати в Епл шмат ринку (про це свідчить і постійне порівняння Пікселів з Айфонами, і дата презентації і багато іншого).

Загалом ринок зараз розвивається дуже повільно, тож ми обов’язково триматимемо руку на пульсі і будемо сповіщати вас про найважливіші події в техно-світі.

Залишити відповідь