Вівторок, 21 Травня, 2024
В Києві

Будівництво Подільсько-Воскресенського мосту у КМДА хочуть завершити за 2 роки

Шостий автомобільний міст через Дніпро в Києві запрацює за два роки. Так вважає директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов. За його словами, станом на сьогодні на Подільсько-Воскресенському мості ведуться роботи з монтажу в’язів на ділянці через  Дніпро. Також зварили стики арки, влаштували дорожнє покриття з гусасфальту на естакаді на Трухановому острові та в урочищі Горбачиха, встановлено опори на Рибальському півострові та на дамбі Русанівських садів.

Сергій Симонов говорить, що відкриття мосту дозволить побудувати лінію метро до найбільшого житлового району Троєщина-Вигурівщина-Воскресенка та розвантажити Північний міст.

«Транспортні зв’язки через Дніпро мають особливо велике значення для міста, адже щоденна інтенсивність руху діючими мостами складає 300 тис. автомобілів», – додав він.

Зазначимо, роботи з будівництва Подільсько-Воскресенського мосту почалися в 1993 році, однак через відсутність фінансування за кілька років були припинені. У грудні 2003 року будівництво мосту було відновлено. Проте у 2011 році найбільший плаваючий кран «Захарій» впав під час проведення робіт біля мосту.

Залишити відповідь