Четвер, 30 Травня, 2024
В Києві

Фото: жителі Осокорків звертаються в поліцію через новий мурал

На станції метро «Осокорки» художники створюють новий мурал площею 2716 кв. м. Однак навколо розпису спалахнув скандал: кияни навіть почали звертатися до поліцейських, пише Сегодня.

Фото: Сегодня

Жителі столиці вважають, що розпис зіпсували вандали, оскільки вночі на стіні з’явилися «дитячі малюнки» рожевого кольору – дерева, квіти, будинки, будка з псом. При цьому, вони контрастують з чорно-білою колірною гамою всього муралу. 01 / 02 Фото: Сегодня

Однак за інформацією співробітників метро, ​​на станцію ніхто не пробирався, лише художники, які працюють над малюнком. Ситуацію прояснив куратор проекту Гео Лерос.

«Обидві роботи на станції «Осокорки» закінчать через 4-5 днів. Паралельно з цим малювати свої малюнки почнуть ще два художника. А з приводу рожевих барв – художник взяв за основу своєї роботи реальну фотографію приватного двору в прифронтовій Авдіївці. За його задумом малюнок – це нереалізовані мрії дитини, яка виїхала з місця, де йде війна. Він розглядав фото і вирішив намалювати маркером свої нереалізовані мрії – перше кохання, собаку і гру з м’ячем, будинок, який зник »

— Гео Лерос куратор проекту

За даними порталу Наші Гроші, на розпис витратять 3,65 млн грн.

Залишити відповідь