Неділя, 26 Травня, 2024
Політика

Янукович хоче сказати останнє слово у суді по відеозв’язку — адвокат

Екс-президент бажає приймати участь у засіданні з можливою правовою допомогою захисника, який має перебувати з Януковичем. Екс-президент України Віктор Янукович, якого звинувачують у державній зраді, звернувся до Оболонського райсуду Києва з проханням забезпечити його участь у судових дебатах шляхом відеоконференцзвязку і з адвокатом. Про це заявив захисник Олександр Горошинський на засіданні 23 жовтня, повідомляє Українська правда. 

“Клієнт письмово повідомив суд, що він бажає приймати участь у засіданні шляхом відеоконференцзв’язку, однак з урахування…з можливою правовою допомогою захисника, який має перебувати з Віктором Януковичем”, – сказав адвокат. 

Горошинський додав, що, згідно з законодавством Росії, для того, щоб він міг на її території надавати правову допомогу Януковичу, він має пройти відповідну процедуру.

“А саме зареєструватися в реєстрі іноземних адвокатів, і лише за таких умов адвокат може надавати допомогу клієнту”, – пояснив захисник.

Він додав, що відповідний пакет документів для реєстрації як іноземного адвоката він подав до російського Мінюсту 18 жовтня, і що наразі “процедура по внесенню у реєстр триває”.

У зв’язку з цим Горошинський просив відкласти розгляд провадження про державну зраду Януковича до моменту проходження відповідної реєстрації його як іноземного адвоката в Росії.   

Адвокат уточнив, що розгляд документів зазвичай триває один місяць.

Залишити відповідь