Вівторок, 16 Серпня, 2022
Кримінал

Павловський підтвердив знайомство з організатором замаху на Гандзюк

Колишній помічник народного депутата Миколи Паламарчука Ігор Павловський визнав, що знайомий з Сергієм Торбіним, якого офіційне слідство вважає організатором нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк. Однак спростував участь у нападі

В ефірі Громадського він заявив, що познайомився з учасником бойових дій на Донбасі Торбіним під час волонтерської діяльності: “Я їм допомагав на фронті – продуктами, соляркою, медикаментами”.

Окрім того, за словами Павловського, він зустрічав Торбіна на різних дитячих змаганнях та знав його з “позитивної сторони”.

Водночас Павловський спростував інформацію про причетність до нападу на Гандзюк, наголосивши, що навіть не знав активістку.

“Якщо би я був причетний, то, я думаю, з вами би вже не розмовляв”, – сказав він, додавши, що давав свідчення поліції про Торбіна.

Нагадаємо, що за інформацією активістів, помічник депутата від Блоку Петра Порошенка Миколи Паламарчука Ігор Павловський є можливим посередником між замовником та організаторами вбивства Катерини Гандзюк. Після оприлюднення цієї інформації Микола Паламарчук звільнив Ігоря Павловського.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.