Понеділок, 15 Липня, 2024
В КиєвіЗдоров'я

Лікарі безкоштовно обстежать киян

У рамках проекту «Лікар у Вашому домі» за минулий тиждень здійснено 1654 обстеження. Загалом від початку дії проекту – 45 673 обстежень. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

– За результатами обстежень 1126 осіб із 1654 мають надмірну вагу, у 757 обстежених виявлено підвищений артеріальний тиск, у 220 осіб – високий рівень цукру крові, а у 335 осіб – високий рівень холестерину, – розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Також, за його словами, здійснено 117 виїздів мультидисциплінарних бригад, до складу яких входять лікар і медсестра первинної ланки та вузькопрофільні спеціалісти. Такі бригади виїжджають до соціально незахищених сімей або до людей, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу.

Нагадаємо, у рамках проекту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі», які розміщені в усіх районах міста. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.

Графік на поточний тиждень – за посиланням.

Залишити відповідь