Субота, 2 Вересня, 2023
Економіка

Росія заблокувала рух 35 торгових суден

Станом на вечір 28 листопада українські порти Азовського моря Маріуполь та Бердянськ фактично заблоковані Російською Федерацією для заходу та виходу суден. Про це на своїй сторінці в Fecebook повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

“За оперативною інформацією, в очікуванні на вхід в Азовське море знаходяться 18суден: 4 прямують до порту Бердянськ, 14 – до порту Маріуполь”, – написав міністр.

За його словами, на вихід з Азовського до Чорного морів також стоїть черга: з порту Бердянська не можуть вийти 3 судна, з порту Маріуполя – 6.

“Ще 8 суден стоять біля причалів в портах. Загалом заблокованими стоять 35 суден. Рух здійснюється лише в напрямку російських портів на Азові. Себто, Росія заблокувала українські порти на Азовському морі”, – заявив Омелян.

Міністр додав, що дії російської сторони свідчать про цілеспрямовану ескалацію ситуації в Азовському морі і дестабілізацію регіону.

“Мета очевидна – блокування роботи українських портів в акваторії Азовського моря та поступове витіснення України з наших законних територій, що закріплені нормами міжнародного права”, – підсумував він.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.