Понеділок, 4 Вересня, 2023
ІсторіїЦікаве

Незвичні закони, через які можна потрапити у в’язницю за кордоном

Відправляючись на відпочинок, останнє, чого ви хочете – потрапити за ґрати через порушення закону, про існування якого ви й не здогадувались.

Аби уникнути порушення правил, які не завжди здаються очевидними, варто вивчати місцеві закони та звичаї перед поїздкою.

Не наступайте на гроші в Таїланді

Закон про образу величності – це стара норма, яка стверджує,  що образа будь-якого зображення королівської сім’ї Таїланду є дуже серйозним правопорушенням. Оскільки зображення монарха, який нині править, розміщують на банкнотах, то наступити на банкноту – це, фактично, кримінальний злочин і виможете опинитися у в’язниці.

Краще не жувати гумку

Аналогічно, злочином у Таїланді є кидання гумки на підлогу. За це вам загрожуватиме штраф у розмірі більше ніж 500 доларів або ув’язнення, якщо штраф ви не заплатите.

Подібна ситуація й у Сінгапурі, де, за законом, жувальну гумку – будь-яку, крім стоматологічної та нікотинової – не можна купити або продати.

Купальник – стоп!

У Барселоні у 2011 році ввели заборону на носіння купальників публічно будь-де, крім пляжу. Рішення прийняли після того, як місцеві жителі провели цілу кампанію проти великої кількості напівголих туристів, які ходять містом. Якщо ви все ж вирішите прогулятись містом у купальнику, готуйтесь викласти близько 120 доларів штрафу.

Не пісяйте в море

Не справляйте “малу потребу” в океан у Португалії.Це протизаконно, навіть якщо не зрозуміло, як це хтось зможе перевірити, ви повинні ходити до туалетів.

Перевірте свої ліки

У Японії діють жорсткі обмеження на ліки-стимулятори, все, що ви зазвичай приймаєте, коли простудились, краще не везти з собою. Будьте обережні, коли ви в’їжджаєте в країну, тому що вас можуть зупинити й конфскувати ліки.

Плавки

Якщо ви прямуєте до Франції, переконайтеся, що не залишили свої шорти для купання вдома – у більшість плавальних басейнів країни можна лише у плавках. Це пояснюють гігієнічними причинами й, хоча правило не передбачає покарання за порушення, у басейн без них вас не пустять.

Дотримуйтесь правил і, сподіваємось, що ви не потрапите до статистики українців, яких щороку арештовують за кордоном.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.