Середа, 24 Квітня, 2024
Спорт

Українка виграла гонку етапу Кубка світу з біатлону

Українська біатлоністка Юлія Джима завоювала золоту медаль в індивідуальному заліку на Кубку світу в словенському місті Поклюці.

На першому етапі Кубка світу з біатлону у Словенії українка Юлія Джима без жодного промаху в стрільбі першою пройшла 15-кілометрову дистанцію.

Українська біатлоністка Юлія Джима виграла індивідуальну гонку першого етапу Кубка світу з біатлону. Під час змагань, що розпочалися у четвер, 6 грудня, на гірському плато Поклюка у Словенії, українка без жодного промаху вразила всі 20 мішеней і першою пройшла дистанцію у 15 кілометрів за 43 хвилини 06,6 секунди.

Українка програла деяким суперницям у швидкості, але зуміла здобути перемогу завдяки точній стрільбі, повідомляється на офіційному сайті змагань.