Неділя, 14 Липня, 2024
КультураМузика

Британська рок-група The Сure закінчує роботу над новим альбомом

The Cure Фото: Dave J Hogan/Getty Images

У інтерв’ю радіостанції SiriusXM, вокаліст і фронтмен британської рок- групи The Cure Роберт Смит повідомив, що приблизно через шість тижнів музиканти закінчать роботу над своїм новим альбомом, який прихильники чекали більше десяти років.

Роберт Смит уточнив, що у нього була мотивація швидше потрапити в студію після фестивалю Meltdown 2018 року, який він самостійно курирував.
Також група відправиться у велике турне у 2019 році, музиканти виступлять на різних музичних фестивалях наступного літа. Чи виступатиме група в Україні, доки не відомо. У черговий раз, українським прихильникам групи, залишається сподіватися на себе, і їхати на літні європейські фестивалі.

Група The Cure, була сформована у Великобританії у 1976 році. Дебютну пластинку “Three Imaginary Boys” колектив випустив в 1979-му. Всього за свою 42-річну кар’єру, музиканти випустили 14 повноформатних альбомів. Останній з них називався “4: 13 Dream” і вийшов у 2008 році. Єдиним беззмінним учасником The Cure на сьогодні залишається вокаліст і гітарист Роберт Смит.

Залишити відповідь