Неділя, 3 Вересня, 2023
В КиєвіКультура

Київрада дала на “Столичну культуру” 4,3 млрд грн

Київська міська рада затвердила Міську цільову програму “Столична культура: 2019-21 роки”, із передбаченим обсягом фінансування 4 297,203 млн грн. При чому на 2019 рік передбачено фінансування урозмірі 1,835 млрд грн, на 2020 рік – 1,206 млрд грн, і на 2021 рік – 1,256 млрд грн.

Рішення про це було прийнято на пленарному засіданні Київської міської ради. “За” проголосували 64 депутати Київради. Про особливості та обсяг фінансування Програми розповіла під час презентації на сесії Київради директор Департаменту культури КМДА Діана Попова.

-Цього року закінчується наша міська цільова програма “Столична культура 2015-18”, я буду говорить про відмінності… Ця міська цільова програмаскладала підпрограму “Київ історичний”, оскільки включала в себе Департамент охорони культурної спадщини, який був відокремлений, згідно рішення Київської міської ради, в окремий структурний підрозділ. На сьогодні програма “Столична культура 2019-21”… складає 5 підпрограм, – повідомила Діана Попова. 

За її словами, на підпрограму “Київ мистецький”, яка включає всі мистецькі заклади культури та всі мистецькі заходи, які відбуваються у столиці, передбачається обсяг фінансування 2 млрд 326,6 млн грн. Це є найбільша підпрограма “Столичної культури”.

На підпрограму “Київ музейно-просвітницький”, яка включає в себе всі проекти з розвитку та фінансування музеїв і столичних бібліотек, передбачається фінансування у розмірі 430,4 млн грн.

Підпрограма“Київський зоологічний парк загальнодержавного значення”, що минулого року приєднали до“Столичної культури”,  передбачає обсяг фінансування 1 млрд 526,2 млн грн.

Четверта і п’ята підпрограми залишилися незмінними з минулого – це “Київ етнічний” і“Київ духовний”.  На “Київ етнічний”передбачається фінансування у 12,6 млн грн, а на “Київ духовний”- 1,4 млн відповідно.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.