Понеділок, 1 Березня, 2021
novyny.org@gmail.com
Події

Протести в Угорщині: Кому набрид Віктор Орбан?

У той час як основна увага міжнародної громадськості прикута до руху “жовтих жилетів” у Франції і Бельгії, в Угорщині з минулої середи розвивається не менш активний протестний рух проти уряду прем’єр-міністра Віктора Орбана.

За останній тиждень угорський прем’єр-міністр Віктор Орбан зіткнувся з найбільш масштабними протестами з моменту свого приходу до влади в 2010 році. В неділю в Будапешті близько 10-12 тисяч людей протестували проти нових змін у трудовому кодексі, які громадяни Угорщини називають “рабськими”. Паралельно протести проходили ще як мінімум в 5 угорських містах.

Суть цих досить оригінальних змін полягає в тому, що угорські компанії можуть щорічно вимагати від співробітників до 400 годин понаднормової роботи і при цьому на три роки затримувати оплату за цю роботу. Виходить такий собі узаконений добровільний “кредит” для бізнесу за рахунок працівників – при тому без відсотків чи згоди “кредитодавців”. Паралельно було прийнято юридичні акти, які посилюють залежність судової системи від уряду.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.