Середа, 24 Липня, 2024
АналітикаПолітика

Порахували, скільки українців втече з країни у випадку перемоги на виборах Юлії Тимошенко

Якщо українці допустять помилки і проголосують за Юлію Тимошенко, то близько 3 мільйонів молодих людей просто поїдуть з цієї країни. Це розцінюватиметься, як зрада людей, які виходили на Майдан. Про це в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» на телеканалі ZIK заявив журналіст Роман Реведжук.

Він розповів, що цього року вперше був на прес-конференції Юлії Тимошенко. Тоді на Прикарпатті через приїзд кандидата у президенти зібрались близько 30 місцевих журналістів.

«Всі вони сиділи і слухали відверту ахінею про зниження ціни на газ. Мене зачепило найбільше, коли Тимошенко звернулась до журналістів і закликала «донести людям правду», що наступного дня після президентських виборів ціна на газ буде знижена», – зауважив журналіст.

За його словами, це було межею популізму Юлії Тимошенко. Мовляв, виникають питання, чи вона розуміє, що після виборів ще має бути інавгурація.

«Я дуже боляче сприйняв те, що той пул місцевих журналістів, які сиділи там, слухаючи це, абсолютно не протистояв цьому. Вони абсолютно не задавали жодних запитань та не шукали ніяких відповідей щодо цього», – розповідає Роман Реведжук.

Він заявив, що Юлія Тимошенко – це біда України, ракова пухлина, що розпустила метастази і може вбити країну, якщо українці допустяться чергової помилки і проголосують за неї.

«Якщо українці проголосують за неї, то я і приблизно ще 3 мільйони таких молодих людей, як я, просто поїдемо з цієї країни. Ми будемо розцінювати це, як зраду проти нас, проти людей, які виходили на Майдан», – заявив журналіст.

Як повідомлялося, у статті «Драма без кінця» журнал The Economist називає Юлію Тимошенко найбільш зручною кандидатурою для російської влади на виборах Президента України. Мовляв, Путін уже мав справу з нею раніше і вбачає у ній однодумця, популістку, готову укладати угоди, вигідні для нього.

Залишити відповідь