Вівторок, 23 Липня, 2024
АнонсиКультураМистецтво

Куди піти 24 грудня

Великий новорічний концерт

Народна артистка України Ніна Матвієнко і Капела ім. Л.М. Ревуцького запрошують на Великий новорічний концерт. У програмі концерту прозвучать пісні, що вже давно полюбилися кільком поколінням слухачів і стали візитівкою співачки. Також ви почуєте багато нових, неочікуваних пісень у виконанні капели ім. Ревуцького.

Час: 19.00.

Місце: Центральний будинок офіцерів Збройних сил України (вул. Михайла Грушевського, 30/1).

Вартість: 80 – 300 грн.

Виставка Андрія Шмиріна «14 восьмитисячників»

Масштабна експозиція включає 14 картин, написаних українським художником Андрієм Шмиріним. Особливість його робіт – гірські пейзажі. Митець зобразив 14 найвищих гірських вершин, усі вони мають висоту більше 8000 метрів, а підкорити їх вдалося лише 40 альпіністам.

Андрій Шмирін став першим у світі художником, хто зобразив кожен восьмитисячник. Автора вразила історія українського альпініста Владислава Терзиула, який без застосування кисню піднявся на всі ці вершини, але, на жаль, загинув під час спуску з останньої гори. Картини автора підкреслюють масштабність виставки, адже вони досить великі за розміром – 2-3 метри.

Час: 10.00.

Місце: Lera Litvinova Gallery (провулок Евгена Гуцала, 3).

Вартість: вхід вільний.

Концерт «A capella Christmas Songs»

A Capella Fest презентує вечір різдвяної магії – святкову програму Vocal group BREVIS. На сцену вийдуть виконавці, що тонко відчувають музику. Їх називають родзинкою співочого Закарпаття, вони об’їздили з турами всю Європу, перемогли в телевізійному проекті «Битва хорів» та добре знаються на новорічних дивах.

Час: 19.00.

Місце: Caribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4).

Вартість: 180 – 680 грн.

Залишити відповідь