Четвер, 29 Лютого, 2024
Політика

Кандидати від Блоку Петра Порошенка перемагають у 40% громад на виборах ОТГ

Найбільшу підтримку кандидати отримали у Київській, Черкаській, Івано-Франківській, Тернопільській областях.

За даними екзит-полів, проведених партійними штабами, партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” перемагає на виборах в об’єднаних територіальних громадах, які відбулися 23 грудня. Про це повідомляє прес-служба БПП.

Так, понад 40 відсотків кандидатів на посади голів ОТГ, які лідирують за попередніми результатами, – кандидати від партії або самовисуванці – члени партії БПП.

Так, найбільшу підтримку кандидати від “БПП “Солідарність” отримали у Київській, Черкаській, Івано-Франківській, Тернопільській областях.

“Партія “БПП “Солідарність” перемагає на виборах в ОТГ, починаючи з першої кампанії на кожних виборах у громадах. Це означає, що виборці по всій країні дедалі активніше підтримують реформу децентралізації, яку ініціював президент, і яку реалізує на місцях та активно підтримує у парламенті наша політична сила”, – зазначив керівник секретаріату партії БПП, нардеп Максим Саврасов.

Також вказано, що після закриття дільниць о 20 годині розпочався паралельний підрахунок голосів у 69 сільських і селищних ОТГ, де голови та депутати обирались за мажоритарною системою, а також у 9 міських ОТГ, де депутатів обирали за пропорційною системою.

Залишити відповідь