Четвер, 25 Липня, 2024
Суспільство

В Одесі знайшли людські рештки у цистерні для зберігання рідкого палива

З’явилися нові подробиці моторошної знахідки. Експерти повідомили, що тіла знаходилися в бочці не менше півтора десятка років.

“Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань  за п.1 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановлюють особи загиблих, обставини та причини їхньої смерті. Слідство триває”, – йдеться в повідомленні.

Мешканці хотіли зробити каналізацію. Вони найняли працівників для того, щоб почистити ємність для зберігання рідкого палива. Під час відкачування рідини з ємності робітники і виявили людські скелети без зовнішніх ознак насилля. Окрім людських кісток знайшли також чоловічий годинник, фрагменти одягу та жіночу сумку.  

Люди відразу викликали поліцію. Правоохоронці та працівники судово-медичної експертизи прибули за вказаною адресою. Вони вилучили усе та направили на подальшу експертизу.

З’ясувалося, що більше десяти років будинок здається в оренду, а цистерна не використовувалася вже понад 20 років. Зараз поліцейські встановлюють особи загиблих, обставини та причини смерті.

Залишити відповідь