Вівторок, 23 Липня, 2024
АнонсиКультураМистецтво

Куди піти 26 грудня

Гумор-шоу «Вар’яти». Нова програма

Нові персонажі та ролі, характери й епізоди і, звичайно, незмінно іскрометні історії від Сергія Притули – на глядачів чекає 2-годинна програма від «Вар’яти-шоу».

У вересні у «Вар’ятів» розпочався гастрольний тур осінь-зима 2018. І в хлопців є певні традиції, одна з яких – виступати у Києві двічі на рік: у травні, до Дня народження шоу, та наприкінці року, демонструючи найкраще, що створили за рік.

Час: 19.00.

Місце: Міжнародний центр культури і мистецтв (алея Героїв Небесної Сотні, 1).

Вартість: 150 – 1300 грн.

Передноворічна вечірка @PinchukArtCentre

PinchukArtCentre запрошує на передноворічну вечірку за участі музиканток Насті Воган з її лайв-проектом Cyclones slowly rose та Анни Хвиль, яка зіграє діджей-сет.

Настя Воган кілька років тому відмовилась від діджеїнгу та організації власної серії вечірок Leisure і зосередилася на класичній музичній освіті. Навчаючись у київській консерваторії за класом композиції, вона дебютувала зі своїм експериментальним електроакустичним проектом Cyclones slowly rose. Нещодавно в рамках цього ж проекту вона самостійно видала новий реліз Spray.

Anna Khvyl – діджейка та авторка музики, співорганізаторка київської серії феміністичних вечірок Звуки Ж. Вона грає жанрово різноманітні діджей-сети, створює власні ембіентні композиції та саундтреки до фільмів. Відстоює ідею танцмайданчика як інклюзивного простору для мирного співіснування та місця боротьби за право відчувати радість.

Кураторка музичної події – Yustyna Kravchuk, культурологиня, учасниця колективу Центру візуальної культури, співорганізаторка серії вечірок OraCool.

Час: 19.00.

Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2).

Вартість: вхід вільний, реєстрація.

Святковий концерт «У передчутті Різдва»

У виконанні Камерного оркестру гітаристів «SONIDO ORCHESTRA» прозвучать народні українські, іспанські та французькі колядки, а також твори М. Вігули, В. А. Моцарта, А. Адама, П. Степановича, Й. Пахельбеля, О. Хоменка. Святковий настрій та позитивні емоції гарантовані!

Час: 18.00.

Місце: Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7).

Вартість: 100 грн.

Презентація альбому «Перший відмінок»

«Перший відмінок» – альбом про незалежне мистецтво Івано-Франківська, представлять спікери Юрій Іздрик та Анатолій Звіжинський.

Як провінційне містечко, де відсутнє поняття «мистецька школа», ввести в п’ятірку міст країни, де творять сучасне мистецтво?

Чи можливо поєднати ідеологію «нічогонероблення» державних культурних інституцій із критичними практиками незаангажованих митців?

Створення міфу – культурний бренд чи маркетингова провокація? Альманах, якщо й не дає відповідей на подібні запитання, описує один з апробованих варіантів розвитку культурної політики й ділиться набутим досвідом.

На початку 90-их років минулого сторіччя в Івано-Франківську сформувалася група художників, творчість котрих була інспірована післямодерним розумінням мистецтва та експозиціями бієнале «Імпреза». Окрім великої кількості виставок, починаючи зі знакової «Провінційний додаток No2», художники цього кола писали тексти, книги, втілювали перформативні практики, створили альманах «Кінець кінцем», знімали відео, а також брали участь у міжнародних проектах.

Час: 19.00.

Місце: Мала галерея Мистецького арсеналу (вул. Лаврська, 12).

Вартість: вхід вільний.

Концерт «Merry Christmas»

407-ий концерт проекту «Тема з варіаціями. Live 3.0». Створіть святковий настрій джазовою різдвяною музикою.

Юлія Рома – вокал

Олексій Боголюбов – рояль

Іван Литвинов – бас

Алік Фантаєв – барабани

Час: 20.00.

Місце: Music Space MK (вул. Богдана Хмельницького, 57б).

Вартість: 200 грн.

Арт-cереда: Валентин Кузан

Фінальна арт-середа 2018 року пройде з фотографом Валентином Кузаном на відкритті його дебютної виставки. В експозиції вибрані портрети українських художників, знятих для проекту-дослідження культурних процесів сучасної України Сultprocess. На відкритті виступить джазовий піаніст і композитор Майк Кауфман-Портніков.

Проект Сultprocess – це фотографічне дослідження українського культурного процесу та фіксація персоналій, чия діяльність є знаковою для формування культури періоду Незалежності. Протягом 2016-2018 років Валентин відзняв тисячі кадрів з українськими письменниками, музикантами, художниками і фотографами.

Перша виставка Сultprocess присвячена художникам. До експозиції увійшли портрети Влади Ралко, Володимира Буднікова, Тіберія Сільваші, Анатолія Криволапа, Олекси Манна та інших.

Валентин Кузан – фотограф, поет. Знімає з 16 років. Автор проекту «Театр 220». Серед його відомих робіт – портрети письменників Сергія Жадана, Тараса Прохаська та Оксани Забужко, співачки Джамали, музиканта Олега Скрипки. Співавтор проекту Ukraїner.

Час: 19.00.

Місце: Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8).

Вартість: вхід вільний.

Концерт «Тиха ніч, свята ніч»

Різдвяна програма від Inspiration Classic. Блискучі музиканти проекту готують надзвичайну програму авторства В.-А. Моцарта, Ж. Бізе, Дж. Каччіні, А. Адана, М. Регера, Г. Генделя, С. Франка та ін.

Учасники концерту: Катерина Болкуневич (сопрано) Ольга Братик (сопрано) Альона Хоптинець (фортепіано) Наталія Мамедярова (фортепіано) Анна Воронова (арфа) Квартет Monpansie

Час: 19.00.

Місце: Будинок актора (вул. Ярославів Вал, 7).

Вартість: 100 – 200 грн.

Концерт «Christmas Jazz Songs. Greatest Hits»

«Silent Night», «Jingle Bells», «Santa Claus is coming to Town», «O Holy Night», «Let it Snow», «Have yourself a merry little Christmas», «White Christmas» прозвучать у виконанні Old Fashioned Band.

Old Fashioned Band:

Анян Удонгво (Anyanya Udongwo), Клеулія Даніель (Cleulia Daniel) – вокал

Олександр Огневець – клавіші

Андрій Чмут – саксофон

Джордж Івез (George Iweze) – бас

Тобі Фантонаде (Tobi Fatonade) – барабани

Час: 19.00.

Місце: Будинок архітектора (вул. Бориса Грінченка, 7).

Вартість: 225 – 500 грн.

Концерт «Різдвяний Бах»

З нагоди 333-річчя найвідомішого композитора всіх часів та народів, найкращі українські солісти візьмуть участь у різдвяному «Бахівському марафоні». 333 неповторні музичні миті пролунають під час виконання найпопулярніших творів Й.-С. Баха і будуть саме тими прекрасними митями, які захочеться зупинити.

Програма:

Й.-С. Бах. Арія з оркестрової сюїти № 3.

Й.-С. Бах. Концерт для фортепіано з оркестром ре мінор, 1 частина.

Й.-С. Бах. Концерт для гобою та скрипки з оркестром, 2–3 частини.

Й.-С. Бах. Сарабанда для 4-х віолончелей з віолончельної сюїти № 6.

Й.-С. Бах. Концерт для клавесина з оркестром фа мінор, 2–3 частини.

К. Ф. Е. Бах. Концерт для флейти з оркестром, 2–3 частини (версія для саксофону з оркестром).

Й.-С. Бах. Концерт для двох скрипок з оркестром.

Учасники:

Національний камерний ансамбль «Київські солісти»

Київський квартет саксофоністів

Квартет «Лабіринт»

Солісти:

Юрій Стьопін (Київ)

Михайло Білич (Київ)

Андрій Павлов (Київ)

Мирослава Которович (Київ)

Наталія Сікорська (Київ)

Кента Ігараші (Київ)

Богдан Терлецький(Львів)

Юрій Хвостов (Львів)

Марко Комонько (Львів)

Автор проекту та ведучий — Олександр Пірієв

Час: 19.00.

Місце: Національна музична академія України імені Петра Чайковського (вул. Архітектора Городецького, 1-3/11).

Вартість: 100 – 500 грн.

Залишити відповідь