Вівторок, 26 Жовтня, 2021
novyny.org@gmail.com
Для себеСпорт

Нові кросівки Nike, що здатні автоматично зашнуровуватися

У 2019 році вийдуть нові кросівки Nike Adaptive, що здатні самозашнуровуватися

У 2019 року в продаж надійдуть баскетбольні кросівки Nike Adaptive, оснащені системою автоматичної шнурівки. Про це повідомляє Hypebae.

За словами генерального директора Nike Марка Паркера, баскетбольні кросівки HyperAdapt будуть доступні за ціною 350 доларів і стануть важливим технологічним проривом для компанії.

У них використовується система E.A.R.L. (Electric Adaptable Reaction Lacing) – технологія автоматичної шнурівки, завдяки якій затягуються шнурки і регулюється посадка для оптимального прилягання. Система спрацьовує, як тільки п’ятка торкається датчика, розташованого всередині.

Спеціальна технологія дозволяє стягуватися шнуркам таким чином, щоб адаптуватися під стопу і забезпечити комфортне використання.

1 коментар

  • Коли чую про технологічні кросівки, маю на увазі трохи інше)) Я беру кросівки https://peaksport.com.ua/catalog/krossovki_muzhskie через співвідношення ціна/якість. Я розумію, що плачу гроші за технологією, за те, щоб мої суглоби мали додаткову підтримку і амортизацію в моїх подорожах

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.