Вівторок, 5 Грудня, 2023
В КиєвіЕкономіка

З 1 січня 2019 року в Києві зросте квартплата

З 1 січня у Києві через підвищення тарифів на електроенергію для оптовиків зросте квартирна плата для населення.

З 1 січня 2019 року Київ підніме квартплату в частині обслуговування будинків та прибудинкової території у зв’язку з підвищенням цін на електроенергію, яка використовується для освітлення місць загального користування та функціонування ліфтів у багатоквартирних будинках.

Про це повідомив на брифінгу заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Петро Пантелєєв.

«Зростає ціна електроенергії для експлуатації ліфтів, освітлення місць загального користування згідно з рішенням Національної комісії, яка здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП). Цей факт безперечно вплине на збільшення вартості утримування будинків», – повідомив Пантелєєв.

Як пояснила УНІАН начальник Управління розвитку житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Віра Радченко, йдеться про те, що НКРЕКП внесла зміни до однієї зі своїх постанов, згідно з якою електроенергія для освітлення місць загального користування, для роботи ліфтів у багатоквартирних будинках, а також для роботи насосного обладнання й індивідуальних теплових пунктів, якщо такі встановлено в будинках, збільшено на 60 коп., тоді як зараз стягується тариф 1,68 грн/кВт.

Залишити відповідь