Вівторок, 5 Грудня, 2023
Кіно

На Netflix вийшов «Брандашмиг» – перший інтерактивний епізод «Чорного дзеркала»

На Netflix вийшов серіал «Чорне дзеркало: “Брандашмиг” – інтерактивний фільм, в якому глядач може вибирати, як діяти герою

Лондон, 1984 рік, в якому все ще правлять рок-зірки, але на заміну їм уже приходять розробники відеоігор. Головний герой – нервовий хлопець Стефан, який придумав квест під назвою «Брандашмиг». Це адаптація книги якогось письменника-фантаста, який настільки повірив в існування паралельних всесвітів, що в одному з них (нашому) відрубав голову власній дружині.

Перекладаючи заплутаний сюжет книги на комп’ютерну мову, Стефан надихається підлітковими романами з реально існуючої серії «Choose Your Own Adventure». Суть в тому, що читач раз по раз приймає рішення за героя. Ліворуч підеш – на сторінку 22 перескочиш. Направо підеш – голову складеш. Так влаштована гра Стефана, і точно так само за іронією долі влаштована і його життя: час від часу глядачі Netflix вибирають, як повинен вчинити герой. Довірити розробку «Брандашмига» корпорації Tuckersoft або програмувати на самоті, сидячи вдома? Вдарити батька або просто як слід покричати? Іронія (і жах) ситуації в тому, що Стефан здогадується, що ним керують, – і швидко сходить з розуму.

Залишити відповідь