Четвер, 30 Травня, 2024
Події

У Бельгії політикам приходять листи з білим порошком

4 за кілька днів випадок надсилання листів з підозрілим білим порошком. Співробітники цивільної оборони, які прибули за викликом, констатували відсутність загрози.

Про надходження листа повідомив бельгійський політик, голова партії фламандських християнських демократів CD&V Вутер Беке у своєму Twitter.

“Лист із білим порошком, адресований мені на адресу партійного штабу. Небезпеки немає. Висловлюю вдячність поліції та цивільній обороні, які спрацювали професійно і акуратно”, – наголосив він.

Своєю чергою місцеві ЗМІ повідомляють, що правоохоронці також виїжджали до будівлі комуни Завентем у передмісті Брюсселя, де знайшли ще один підозрілий конверт. Співробітників ненадовго евакуювали, порошок забрали на експертизу.

До того ж напередодні Нового року конверт із підозрілим порошком було надіслано екс-держсекретарю з питань міграції Тео Франкену, згодом підозрілий конверт надійшов до Палацу правосуддя міста Лувен.

Наразі про загрозу речовини, що була у конвертах, не повідомляється. Також невідомо, чи будуть ці випадки об’єднані спільним розслідуванням.

Залишити відповідь